Vabaühenduste kasvukiirendi “Katapult”


Võib-olla on Sul aimu, kuhu teie organisatsioon suundub, kuid uueks arenguhüppeks pole ühtset arusaama?

Võib-olla olete ülekoormatud, samas teate, et kiiresti edasiliikumiseks on vaja ühist visiooni ja uut energiat?

Meie koosloome sprindis loote oma meeskonnaga organisatsioonile uue arengustrateegia ja tegevuskava – seda kõike õppides ja praktiseerides virtuaalset koostööd ja koosloomet.

Pakume teile loovat ja koostööd soodustavat keskkonda ja juhendamist, et kiiresti jõuda oma meeskonnaga arenguhüppe jaoks ühisele visioonile ning disainida uusi innovaatilisi tegevussuundi, mis võimaldavad visiooni realiseerida.


PEALE SPRINTI ON TEIL:

🎯 uus arengustrateegia ja tegevuskava
👩‍💼 meeskonnas selgus tööjaotuses ja jagatud vastutus
👩‍👩‍👦‍👦 paranenud meeskonnatöö
🦸 uued teadmised ja oskused, et koosloomes arengustrateegiat koostada
💻 kogemus ja oskused virtuaalsest koostööst ja koosloomest
⚡ uus energia, et asjad ära teha


KEDA OOTAME OSALEMA?

✅ Osalema ootame väiksemaid vabaühendusi (meeskonna suurus 4 kuni 6 inimest), kes soovivad leida värsket energiat ja motivatsiooni, et realiseerida ambitsioonikaid plaane.

✅ Osalema ootame kogu meeskonda (minimaalselt 4 inimest). Meeskonda võivad kuuluda  organisatsiooni liikmed, vabatahtlikud, töötajad, koostööpartnerid ja sihtrühma esindajad.

🗓 AEG: 08.06, 09.06, 15.06 ja 16.06
⏰ KELL: 13:00-16.30
📡 Sprindi neli töötuba toimub reaalajas ZOOM ja MIRO keskkondades 
✅ Töötubades osalemiseks tuleb eelnevalt registreerida
💰 Töötoad on tasuta
📌 Kohtade arv on piiratud
Registreerida kasvukiirendisse saab siin!


Koosloome sprindi avalduste tähtaeg on 21. mai kell 17.00


Kasvustrateegia juhendajad

Rasmus Pedanik

Rasmus on Eestis suurima kogemusega koosloome juhendaja. Rasmusel on üle 10 aasta kogemust erinevate arendusprogrammide disainimisel ja koolitamisel. Viimased viis aastat on Rasmus peamiselt juhendanud disainmõtlemise ja koosloome töötubasid. Rasmus on juhendanud ligi 150 koosloome töötuba, kus on disainitud üle 50 erineva uue lahenduse. Rasmusel on aktiivõppe, protsessijuhi ja meeskonna coachi sertifikaadid. Rasmus õpib Tartu Ülikoolis doktorantuuris ja tema uurimistöö teemaks on erinevad probleemide lahendamise metoodikad. See teema on tihedalt seotud sotsiaalse innovatsiooni ja koosloomega. Rasmus on täiendanud ennast Helsinki, Aalto ja Cardiffi ülikoolide juures. Alates 2020 aastast loeb  Rasmus Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistriõppes kursust “Disainmõtlemine meeskonnajuhtidele”. Rasmus on Sotsiaalse Innovatsiooni Labori asutaja ja juht. Varem on Rasmus töötanud mh Riigikontrollis, Siseministeeriumis (regionaalministri kodanikuühiskonna nõunikuna), Eestimaa Looduse Fondis, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus ja Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskuses. Rasmus on ka ettevõtja ja Muhu Leib OÜ kaasasutaja ja osanik.

Maris Jõgeva

Maris Jõgeva on avaliku sektori ja vabakonna koostöö ning kaasamise ekspert, kellel onpikaajaline kogemus nii kaasamisprotsesside disainist kui osalusprojektide läbiviimisest. Oma kogemust on ta aastaid mõtestanud ja jaganud ka kaasamisvaldkonna konsultandi ning koolitajana. Varem on Maris töötanud Vabaühenduste Liidu juhina, Avatud Eesti Fondis rahastusprogrammide ja Siseministeeriumis kodanikuühiskonna poliitika koordineerijana ning Vormsi Vallavalitsuses arengunõunikuna. Marisel on magistrikraad sotsiaaltöös.Tehnoloogiline teostus ja disain

Jaanus Kaasik

Sotsiaalse innovatsiooni labori koosloome sprinti toetab Aktiivsete Kodanike FondVarem toimunud koolitused:

Sotsiaalse Innovatsiooni Labori arengustrateegia koosloome koolitus

– ARENGUSTRATEEGIA KOOSLOOME