Osalistele antakse ülevaade, kuidas meeskonnad kujunevad ja arenevad ning oskab hoida ja arendada positiivseid suhteid inimeste vahel, samuti on teadlikum muutuste ja innovatsiooni mõjust inimestele ning meeskondadele ja kuidas oma meeskonda selles protsessis toetada ning motiveerida.
Koolitaja: Rasmus Pedanik, Sotsiaalse Innovatsiooni Labor
✓ kuidas arendada gruppi meeskonnaks;
✓ mis on eduka meeskonnajuhtimise põhimõtted;
✓ kuidas kaasata meeskonda muudatuste läbiviimisel;
✓ kuidas kasutada „loova läbirääkimise“ lähenemisviisi konfliktide lahendamisel.
Loeng, arutelu, rollimängud ja simulatsioonid.
Rasmus Pedanik (Sotsiaalse Innovatsiooni Labor) on Eestis suurima kogemusega koosloome ekspert, kellel on kogemus üle 500 koosloome töötoa ja 60 koosloome projekti juhtimisel. Rasmus on teinud koostööd enam kui 30 omavalitsustega. Tal on enam kui 10 aastat kogemust koolitajana ning tema koolitustel on osalenud kokku ligi 1000 ametniku. Rasmus on lõpetamas Tartu Ülikoolis doktoriõpinguid ja tema uurimisteemaks on koosloomeline poliitikakujundamine. Lisaks õpetab Rasmus Tartu Ülikoolis disainmõtlemist ja koosloomee juhtimist. Ta on täiendanud ennast koosloome teemadel Aalto, Helsinki, Cardiffi, Oxfordi ja Harvardi ülikoolides.
5.06.2024 Otepää
6.06.2024 Võru
Maht: 8 akadeemilist tundi
Kontakt: evelin@koosloome.ee
Kagu-Eesti kohalike omavalitsuste sotsiaalhoolekande toetusprogrammi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi meetme „Pikaajalise hoolduse kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamine“, tegevuse „2.1. Sotsiaalteenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamine“ raames, SFOS 2021-2027.4.09.23-0002.
Kodulehe valmimist on toetanud
Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja
Aktiivsete Kodanike Fond.